TJ Sokol Dolní Újezd x VO TJ Lanškroun

(poč.hlasování 2, průměr je 5.00)

1:3 (25,-23,-16,-17)
3:1 (-21,18,22,10)

Poslední víkend před Vánoci nás čekal přeložený dvojzápas u našeho nejvzdálenějšího soupeře - Dolního Újezdu. Na zápas jsme jely v šesti hráčkách, ale chtěly jsme si užít hezký volejbal a dobře si zahrát, což se nám, myslím, splnilo :)

Celý článek...

ŽENY A: VO TJ Lanškroun vs. VK Litomyšl

Výsledky:

1:3 (-17,-19,23,-21)

0:3 (-21,-22,-23)

Naše předposlední letošní utkání vyšlo na druhou adventní neděli 5.12.2021. Na domácí palubovce jsme přivítaly hráčky z Litomyšle, které byly oproti našemu týmu výrazně početně v přesile.

Výsledky:

1:3 (19:25, 25:15, 25:10, 25:23)

2:3 (14:25, 10:25, 27:25, 25:12, 15:9)

V sobotu 27.11. jsme odehrály zápas v Moravské Třebové. Do prvního setu jsem šly velmi namotivované, ale bohužel se nám nedařilo a prohrály jsme 19:25. Do druhého setu jsme chtěly vstoupit se vztyčenou hlavou, nedělaly jsme nevynucené chyby a set jsme ovládly 25:15. Ještě lepší výkon jsme předvedly ve třetím setu (25:10), ale další byl velmi vyrovnaný a o výhře 25:23 rozhodlo pár maličkostí v náš prospěch. Do šatny jsme tak šly s výhrou 3:1.

ŽENY A: VO TJ Lanškroun vs. TJ Svitavy B

(poč.hlasování 3, průměr je 5.00)

Výsledky:

0:3 (21:25, 21:25, 15:25)

3:2 (25:21, 15:25, 20:25, 25:22, 15:11)

V neděli 14. 11. 2021 jsme přivítaly na domácí půdě tým Svitavy B. Hned od začátku zápasu bylo jasné, že utkání bude vyrovnané a ztráta každého bodu bude hrát na výsledném skóre roli. I přes velkou snahu a nasazení jsme v prvním zápase soupeřkám podlehly 0:3.

ŽENY A: VK Litomyšl vs. VO TJ Lanškroun

Výsledek: (15:25, 16:25, 18:25), (17:25 20:25 24:26)

V neděli 24.10. jsme vyrazily na první zápas po Covidové pauze do Litomyšle. Téměř polovinu našeho týmu tvořily nové hráčky, které s k nám v létě přidaly, takže to byl první test, jak se sehrajeme na hřišti. Bylo těžké soupeřkám položit míč na zem, některé výměny byly opravdu dlouhé, a přestože jsme měly kvalitní útok na síti, smůla se nám lepila na paty. Časté chyby na straně odražených bloků. Výsledek prvního zápasu 0:3 sice nevypadá dobře, ale musím říct, že jsme zahrály kvalitní volejbal, za který se nemusíme stydět a odcházíme do šatny se vztyčenou hlavou.