mod_vvisit_counterMinulý měsíc44134
mod_vvisit_counterVše6902273

Extraliga juniorek v Lanškrouně

(poč.hlasování 8, průměr je 4.25)

O víkendu 11.-12.12. jsme na naší domácí půdě pořádali 2. kolo extraligy juniorek.

Lanškroun x Přerov
V sobotu jsme hned jako první od 9:00 zahajovaly turnaj zápasem proti Přerovu. Do zápasu jsme vstupovaly s hlavou nahoře, ale bohužel hned ze začátku jsme nadělaly dost chyb. Míč jsme soupeři téměř nepůjčily a první set jsme prohrály 19:25. Druhý set probíhal velmi podobně, soupeři jsme se ale dost přiblížily, ale ani to na výhru nestačilo, a tak Přerov získal i druhý set o bodovém rozdílu 25:23. Ve třetím setu došlo z naší strany ke spoustě nevynuceným chybám. Nedařil se nám servis a nezvládly jsme položit balón. Třetí set jsme prohrály 22:25 a to nám naši iluzi o prvním místě ve skupině pěkně ztížilo.
Celkový stav: 0:3 (-19,-23,-22)

Lanškroun x TJ Tatran Střešovice
Druhý zápas, který začínal od 15:00, jsme opět chtěly proměnit v náš prospěch, to se nám taky podařilo a v prvním setu jsme soupeře porazily 25:23. Do druhého setu jsme nastoupily se stejným sebevědomím. Přitlačily jsme na podání a set jsme vyhrály se stejným bodovým rozdílem 25:23. Třetí set se nám nevyvedl a prohrály jsme 23:25. Ve čtvrtém setu soupeři nadělaly spoustu chyb a to nám pomohlo k výhře v závěrečném setu 25:16.
Celkový stav: 3:1 (23,23,-23,16)

Lanškroun x VK Lvi Praha
V neděli jsme svůj první zápas dne zahajovaly v 11:00 a to proti VK Lvi Praha. První set jsme vyhrály velmi lehce, soupeři podlehli naší hře a zvítězily jsme 25:11. To vše se bohužel změnilo ve druhém setu, kdy nám soupeř nedal ani jeden míč zadarmo a my jsme začaly velmi chybovat. To vedlo k naší prohře 13:25. Do třetího setu jsme vyrazily opět bojovat, nasadily jsme razantnější servis a útok a vyhrály jsme 25:21. Ve čtvrtém setu jsme soupeře opět stáhly na naši stranu a vyhrály jsme 25:15.
Celkový stav: 3:1 (11,-13,21,15)

Lanškroun x SKŠ ZŠ Mikulova Praha
Od 17:00 hodin jsme na palubovku vyrazily s jasným cílem, a to vyhrát. Do tohoto zápasu se bohužel nemohla podívat naše nahravačka Adéla Martincová, která kvůli zranění kolene z předešlých zápasů musela jet do nemocnice. Na začátku prvního setu se nám moc nedařilo, ale dokázaly jsme se z toho vyhrabat a set proměnit v náš úspěch 26:24. Ve druhém setu se nám vše dařilo podle našich plánu a vyhrály jsme 25:18. Třetí set jsme vyhrály se stejným bodovým rozdílem jako ve druhém setu 25:18.
Celkový stav: 3:0 (24,18,18)

Nakonec jsme tedy získaly 9 bodů a umístily jsme se na druhém místě ve třetí skupině. Naše myšlenka prvního místa a postupu se nám bohužel nevydařila, ale v příštím kole, které se bude konat 8.-9.1.2022, o to znovu zabojujeme.
Sestava: N. Kulhánková, A. Martincová, B. Kačerovská, V. Tylšarová, N. Vinterová, K. Vernerová, M. Janků, S. Horáková, V. Chládková, A. Chládková, T. Kolářová, T. Jozová, Z. Podhorná

Ještě jednou bychom chtěly poděkovat fanouškům za jejich podporu a trenérům za jejich trpělivost a rady.