(poč.hlasování 2, průměr je 5.00)

Výsledky:

1:3 (19:25, 25:15, 25:10, 25:23)

2:3 (14:25, 10:25, 27:25, 25:12, 15:9)

V sobotu 27.11. jsme odehrály zápas v Moravské Třebové. Do prvního setu jsem šly velmi namotivované, ale bohužel se nám nedařilo a prohrály jsme 19:25. Do druhého setu jsme chtěly vstoupit se vztyčenou hlavou, nedělaly jsme nevynucené chyby a set jsme ovládly 25:15. Ještě lepší výkon jsme předvedly ve třetím setu (25:10), ale další byl velmi vyrovnaný a o výhře 25:23 rozhodlo pár maličkostí v náš prospěch. Do šatny jsme tak šly s výhrou 3:1.

Po pauze se nám stejně jako v prvním zápase nevydařil úvodní set a prohrály jsme 14:25. Ani drobné úpravy v sestavě nepomohly ke změně rázu utkání a v druhém setu jsme hlavně kvůli dobrému servisu soupeřek uhrály jen deset bodů. Stav byl 2:0 pro domácí hráčky.

Do třetího setu jsme chtěly dát všechno a doufaly jsme, že sebevědomé soupeřky ještě potrápíme. Zlepšily jsme především útok a zdržely se zbytečných chyb, což vedlo k vyrovnané hře. Moravskou jsme utahaly 27:25, a to se nakonec ukázalo jako rozhodující moment zápasu. Ve čtvrtém setu jsme totiž domácím povolili pouhých dvanáct bodů. V tiebreaku se nám dařilo a udělaly jsme si pěkný náskok, který jsme si udržely a zkrácený set jsme vyhrály 15:9. Z Moravské Třebové jsme si odvezly domů výhru 3:2 a celkem 5 bodů.

Další zápas nás čeká na domácí palubovce 5.12. od 10 hodin proti VK Litomyšli.

Sestava: Kristýna Míková, Aneta Šenkýřová, Adéla Koubová, Adéla Horáčkova, Tereza Jozová, Tereza Králová, Iva Podhorná, Huong Thu Leová