mod_vvisit_counterTento měsíc1415
mod_vvisit_counterVše6911211

Vítězné juniorky v Českém poháru na domácí půdě

(poč.hlasování 3, průměr je 5.00)

Dne 20. - 21. 11. 2021 jsme odehrály Český pohár - 1. osmičku u nás Na Střelnici. Turnaj jsme zahájily proti týmu Tatran Střešovice. Je to náš příští extraligový soupeř, takže nervozita byla na místě, ale zápas jsme zvládly s přehledem 2:0.

Další dva zápasy jsme odehrály ve stejném duchu a porazily Nymburk i Kralupy nad Vltavou 2:0. Poslední sobotní zápas nás čekal s Hradcem Králové. Nezačaly jsme vůbec špatně, ale ve druhém setu se nám nedařilo, odešly jsme na útoku a prohrály v tiebreaku 1:2.

První nedělní zápas jsme odehrály s pražským týmem SVBC a vyhrály 2:0, ale ve hře chyběly emoce a radost ze hry. Poslední zápas nás čekal Rychnov nad Kněžnou. Z kvalifikace jsme věděly, že to nebude lehký zápas, protože holky mají dobré pole. Začátek se nám vůbec nepovedl a prohrávaly jsme 0:9, ale v napínavé koncovce, kde se hrálo o každý bod, jsme dokázaly set uhrát (31:29). Ve druhém setu jsme si dávaly pozor, aby se nám nestalo to stejné. Nakonec vítězíme 2:0.

Celkově jsme tedy vyhrály první kolo Českého poháru - 1. osmičku, takže příště nás čekají opět vyrovnaná utkání.

Chceme moc poděkovat fanouškům za obrovskou podporu a doufáme, že příště dorazíte v takovém počtu jako tenhle víkend.

Sestava: N. Kulhánková, B. Kačerovská, N. Vinterová, V. Tylšarová, K. Vernerová, T. Kolářová, N. Jánská, S. Horáková, A. Chládková, A. Martincová, T. Kotasová