ŽENY A: VO TJ Lanškroun vs. TJ Svitavy B

(poč.hlasování 3, průměr je 5.00)

Výsledky:

0:3 (21:25, 21:25, 15:25)

3:2 (25:21, 15:25, 20:25, 25:22, 15:11)

V neděli 14. 11. 2021 jsme přivítaly na domácí půdě tým Svitavy B. Hned od začátku zápasu bylo jasné, že utkání bude vyrovnané a ztráta každého bodu bude hrát na výsledném skóre roli. I přes velkou snahu a nasazení jsme v prvním zápase soupeřkám podlehly 0:3.

Po téměř hodinové pauze a vydatnému občerstvení jsme nastoupily do druhého zápasu lépe než do prvního a první set vyhráváme. Druhý a třetí set jsme bohužel nezvládly. Ovšem čtvrtý jsme zabojovaly a odnášíme si z druhého zápasu výhru z tiebreaku a tím pádem i naše první body. Nutno poznamenat, že se stále sehráváme, ale i tak bych náš nedělní výkon hodnotila velmi dobře.

Sestava: Eliška Jelínková, Kristýna Míková, Linda Leová, Tereza Králová, Tereza Jozová, Adéla Koubová, Aneta Šenkýřová, Renata Paďourová