mod_vvisit_counterTento měsíc24305
mod_vvisit_counterVše6934101

Lanškroun X Nové Veselí

(poč.hlasování 2, průměr je 5.00)

V sobotu 1. února 2020 jsme odehrály další kolo 2. části soutěže. Tentokrát jsme přivítaly soupeřky z Nového Veselí. S děvčaty jsme hrály už dřív, a tak jsme věděly, že nás nečeká lehký soupeř.

Do prvního zápasu jsme nastoupily s tím, že chceme uhrát co nejvíce bodů do tabulky. A tak jsme zahájily první set s výhrou 25:16, jelikož jsme soupeřky zatlačily podáním a vycházel nám i útok na síti vyhrály jsme i druhý set. V posledním setu to už bylo vyrovnanější nedařila se nám prostřední část hry, ale na konec jsme dohrály set za stavu 25:20 pro nás.

Do druhého zápasu jsme šly s tím, že chceme opět vyhrát 3:0. I když se nám nedařily začátky setů, ale i tak nakonec jsme soupeřky přehrály, a tak jsme získaly 6 důležitých bodů do tabulky. Velké díky patří i fanouškům a trenérům, kteří nás podporovali.

LA :  Nové Veselí  3:0 ( 16, 13, 20)

LA : Nové Veselí   3:0 ( 14, 13, 14)

Sestava: N. Kulhánková, M. Janků, A. Chládková, P. Pavlasová,  N. Vinterová, T. Kolářová, A. Martincová, S. Šilarová, T. Jozová,  V. Tylšarová