VK Lanškroun x Sokol Dolní Újezd

(poč.hlasování 3, průměr je 5.00)

Lanškroun x Dolní Újezd 3:0 (18,17,12)
Lanškroun x Dolní Újezd 3:0 (15,19,15)

V neděli 11.1.2020 jsme se utkaly v prvním zápase po Vánoční pauze s Dolním Újezdem. Protože máme pořád nohy ztěžklé z cukroví, tak nečekáme velké výkony. Dolní Újezd je navíc nepředvídatelným soupeřem, se kterým jsme na podzim hrály 10 setů (3:2 a 2:3).

První set prvního zápasu začínáme dobře a uděláme si větší náskok, ale soupeř nás brzy dotáhne. V koncovce přestaneme dělat chyby a první set je náš. V druhém a třetím setu máme od začátku dobrý náskok a "urveme" je s přehledem.

Ve stejné sestavě nastupujeme i do druhého zápasu. Povzbuzeni první výhrou nedáváme soupeřkám v prvním setu velkou naději. V druhém setu se síly vyrovnávají a my musíme bojovat o každý bod - díky raketovému podání Markét Jelínkové ho naštěstí také vyhráváme. Poslední set dne jsme opět zvládly bez problému. Ze zápasů si tedy odnášíme krásných 6 bodů a jsme na čtvrtém místě tabulky! Děkujeme juniorkám Nikče Kulhánkové a Adél Zajíčkové za dobrou hru. :)

Sestava: Kristýna Míková, Markéta Jelínková, Nikola Kulhánková, Adéla Zajíčková, Kateřina Rybaříková, Jana Drozdová, Nikola Šebrlová, Iva Podhorná, Veronika Svatoňová