mod_vvisit_counterTento měsíc24522
mod_vvisit_counterVše6934318

1. liga juniorek: VK Lanškroun x ŠSK Bílovec

(poč.hlasování 2, průměr je 5.00)

Dne 16. března 2019 jsme se vydaly do Bílovce. Do zápasu jsme nastoupily volně a soupeřky jsme podcenily . Dělaly jsme chyby, co vytváří holčiny v přípravce a vůbec nám to nešlo.

První set jsme samozřejmě prohrály. V druhém a třetím setu jsme se probudily, povzbudily, zvedly hlavy a zapomněly na tu hrůzu. Celkově první zápas jsme vyhrály 3:1. Do druhého zápasu jsme nastoupily s energií a motivací vyhrát. Konečně jsme to byly my a hrály jsme svojí hru. Zlepšily jsme první balóny a začaly jsme hrát různé herní kombinace. Byl to náš předposlední zápas v sezóně, a tak jsme si ho přijely užít a zahrát si. Druhý zápas jsme vyhrály 3:0. Domů odjíždíme s dobrou náladou a 6 body v kapse.☺️

Sestava: Tereza Jozová, Natálie Minaschková, Petra Pavlasová, Adéla Zajíčková, Michaela Janků, Nikola Kulhánková, Alena Vacková a Nela Vinterová

Trenér: Libor Tomiška