mod_vvisit_counterTento měsíc11517
mod_vvisit_counterVše6921313

Muži A proti Holubicím

(poč.hlasování 5, průměr je 4.60)

V sobotu 9.3.2019 jsme na domácím hřišti přivítali průběžně první tým z Holubic. Tým, který doposud neprohrál ani jeden zápas a který má bilanci setů 93:4. Holubice si tak s výrazným předstihem zajistili vítězství v této skupině 2. ligy. Papírové předpoklady tedy jasně hovořili ve prospěch týmu z Moravy.

Všechny sety prvního i druhého zápasu měly takřka stejný scénář. Se soupeřem jsme vždy drželi krok, nicméně v průběhu každého setu přišla chvíle (jedno zdali to bylo na začátku setu nebo v koncovce), kdy jsme si vybrali svoji standardní chvilku, soupeři jsme odevzdali několik míčů, čehož tento zkušený soupeř samozřejmě využil, odskočil na několik bodů a set dotáhl do vítězného konce. Musím nicméně uvést, že určité pasáže naší hry vykazovali kvalitu, se kterou se můžeme srovnávat i s těmi nejlepšími.

Lanškroun : Holubice    0:3 (-20, -18, -18)

Lanškroun : Holubice    0:3 (-21, -12, -20)

Sestava: Stašák, Filip, Ivoš, Kuba, Jindra, Jířa, Rybář, Petr, Stanley, Čába, Žabák

Trenér: Standa

Tímto bychom vás chtěli pozvat na poslední domácí zápas této sezóny, který se odehraje v sobotu 16.3. netradičně od 9:00, půjde o vše, proto můžeme očekávat velmi kvalitní vyhecované utkání.