mod_vvisit_counterTento měsíc24344
mod_vvisit_counterVše6934140

1. liga juniorek : Lanškroun x Zlín

(poč.hlasování 5, průměr je 5.00)

V sobotu 12.1. jsme vyrazili odehrát další kolo 1. ligy juniorek do Zlína. I přes špatné počasí jsme do Zlína dorazili v pořádku a včas, takže v 10 hod mohl začít první zápas.

Jak je u nás známo, první set prvního zápasu není zrovna nejlepší a ani tento den to nebylo jinak. Soupeřky nám hned ze začátku utekly a my to pak nezvládly dohnat. Druhý a třetí set už probíhal mnohem lépe. Bylo to poměrně vyrovnané, ale bohužel vždycky přišla nějaká menší krize uprostřed setu, toho holky ze Zlína využily a diký tomu se jim podařilo vyhrát. První zápas tedy skončil 0:3 pro nás. Druhý zápas jsme si daly pozor na začátek zápasu, žádný náskok jsme soupeřkám už nedovolily a bojovaly jsme hned od začátku. Tentokrát se nám ale moc nepovedl konec setu, kde jsme se dost tahaly o každý balón, ale nakonec jsme udělaly více chyb my a kvůli tomu taky prohrály. Druhý set probíhal podobně jak první. Opět nám nevyšla koncovka. A třetí set už byl takový slabší. Soupeřky nám opět o pár bodů utekly a nám se to už nepodařilo dohnat. I druhý zápas skončil 0:3. Ze Zlína jsme si tedy nepřivezli bohužel ani jeden bod. Sestava : P.Pavlasová, N.Minaschková, A.Zajíčková, S.Šilarová, M.Pavlasová, A.Dařílková, M.Klabanová, T.Jozová