Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Olomoucko - Lanškroun

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 1, průměr je 5.00)

V sobotu o Svatomartinském víkendu jsme vyrazili k venkovnímu dvojutkání, které se konalo v nedaleké Olomouci. Postavení v tabulce nás pasovalo do role favorita, ale když jsme „zkoukli“ soupeře při rozsmečování, bylo nám jasné, že tak lehké, jako minulý týden proti Třebové to nebude.

Soupeř si při losování vybral naši stranu, což se mockrát nestává, ale to jim nepomohlo a první set patřil nám. Druhý set jsme prohráli v koncovce 25:23, A třetí jsme dokázali vzít zpátky na svou stranu Ve čtvrtém setu jsme stáhli velký náskok soupeře, pak ale vinou nepřesností z naší strany jsme nakonec prohráli. Když v tie-breaku vystřídali bývalého reprezentačního nahrávače a šel místo něj „mlaďák“ říkal jsem si, že to máme v kapse, ale bohužel se jednalo o dvojí střídání - nahrávač za smečaře a smečař za nahrávače a najednou tak mohl soupeř útočit opět ve třech lidech zepředu. Nakonec se tento trenérský tah soupeři vyplatil a my jsme odešli zklamáni do šatny. Tam se nám nálada zlepšila, neboť na každého z nás čekal řízek z Lukešovi kuchyně.
Ve druhém zápase se nám podařilo urvat koncovky v prvních dvou setech a ten třetí jsme již vyhráli s rozdílem třídy :-D
Cestou domů jsme tak odváželi cenné 4body, naše postavení v tabulce ale bohužel zůstalo stejné. Na smeči to sekali Žabák se Stašákem, Blok obstarali bratranci Lukeš s Michalem, do druhého zápasu kapitán přenechal místo nadějnému Ivošovi. Na účku úřadoval Čába, libero Peťan a na náhře se prostřídali Stanley s Filipem.Z lavičky rozdával úkoly Standa za podpory maséra Jířy, na podání pravidelně střídal Jozič, a černý Petr zbyl na Jakuba s Jindrou, které ale nakonec boleli ruce od mohutného podporování.

Olomoucko 3:2 Lanškroun (-22, 23, -23, 20, 12)
Olomoucko 0:3 Lanškroun (-24, -24, -15)
Další utkání je již tuto sobotu na domácí palubovce proti Drásovu, tak nás prosím přijďte podpořit :-).