Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Extraliga kadetek - vítězná šňůra nepřerušena

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 5, průměr je 5.00)

V neděli 7. října jsme v domácím prostředí přivítali k dalším utkáním soutěže děvčata z Prostějova. Tým soupeře vedený legendární Soare Solange vzbuzoval respekt.

Ovšem naše hráčky získávají během soutěže obrovské zkušenosti, které umě dokáží využívat. Nejinak to bylo i v těchto utkáních. Hráčky Prostějova měly obrovské problémy přijmout naše podání a tak jejich útok přicházel většinou z vysokých nahrávek z okrajů sítě. S tímto útokem si většinou naše děvčata poradila. Vítězství v prvém utkání bylo vcelku jasné. Ve druhém utkání se v prvém setu našim hráčkám nedařilo, ale přesto dokázaly svojí bojovností zvrátit nepříznivý stav 8:18 a ještě set otočit. Tento obrat soupeře dokonale zaskočil a v dalších dvou setech hostující hráčky uhrály deset a čtrnáct bodů. Velký dík patří i početnému publiku, které vytvořilo vynikající domácí kulisu!

VO TJ Lanškroun – VK Prostějov 3:0 (25:14, 25:22, 25:16), 3:0 (27:25, 25:10, 25:14).

Naše sestava: Dařílková Anna, Chládková Aneta, Janků Michaela, Kulhánková Nikola, Martincová Adéla, Tylšarová Veronika, Vacková Alena, Vinterová Nela, Žerníčková Monika.