mod_vvisit_counterTento měsíc12014
mod_vvisit_counterVše6921810

1.liga juniorů

(poč.hlasování 6, průměr je 5.00)

V sobotu jsme se rozjeli do Drásova odehrát náš první zápas v lize juniorů. Vůbec nevíme co v této soutěži máme očekávat, jestli proti nám budou opravdu nastupovat 19-ti letí kluci ? Před halou v Drásově už nějací volejbalisté čekali a zdálo se to být dobré. Viděli jsme 2 starší kluky a ti ostatní byli celkem tak nějak podobní těm našim. Jenomže najednou k hale začala přijíždět auta a z nich vystupovaly úplně jiné "figury" a ti mladí nasedli do mikrobusu a odjeli... V Drásově proti nám opravdu nastoupili 4 kluci r.1999, ale naši kluci se nezalekli a bojovali až do konce.

První zápas jsme prohráli, ale žádná ostuda to nebyla. Asi největší problém byl příjem, protože to už byly strašný rány. Kluci se také sžívají s novým postavením - hrajeme už s liberem.
Drásov : Lanškroun 3:0 (24, 17, 21)

Druhý zápas kluci bojovali ještě víc a bylo to jako na houpačce. První set jsme vyhráli my, druhý oni a tak se nakonec hrál pětisetový zápas. Na konci čtvrtého setu se nám zranil blokař Béďa Smolák a soupeř toho samozřejmě využil ve svůj prospěch. Zápas jsme prohráli 3:2, ale odvážíme si náš první juniorský bod
Drásov : Lanškroun 3:2 (-34, 21, 19 ,-16, 12)

Trenér byl s předvedenou hrou i výsledkem spokojen.

Sestava : Lukáš Majer (U,N), Béďa Smolák (B), Jirka Roubal (L,S), Táda Šebrle (S,L), Jirka Jehlička (N,U), Honza Jirásek (S), Radek Martinák (B,U), Vojta Srp (B) a Maty Langer (L)
Trenér : Jiří Roubal