mod_vvisit_counterVše6914923

Mjuži B - Č. Třebová : 3-1, 3-0

(poč.hlasování 3, průměr je 5.00)

Ve středu odpoledne jsme se vydali do České Třebové k odloženému zápasu KPII.

V místní hale s napodruhé už snad pořádně postavenou střechou, jsme se utkali s místním družstvem TJ Sokol. Jedná se o velmi mladé družstvo, které se s každou sezonou zlepšuje a zvlášť v hale umí kousat. To se ale na začátku prvního setu prvního zápasu moc nepotvrdilo, kdy jsme díky skvělému servisu Standy vedli po pár minutách 5 – 0. Náskok jsme pak celkem v pohodě udržovali až do konce a vyhráli jsme 25 – 19. Ve druhém setu se Českotřebováci zlepšili, my jsme naopak udělili pár chyb a po dramatické koncovce jsme set prohráli 27 – 29. Zbylé dva sety měly podobný průběh, na začátku jsme si vytvořili několika bodový náskok, který jsme pak, chvílemi s vypětím všech sil, udrželi až do konce. Sety jsme vyhráli 25 – 22 a 25 – 16.

Po krátké pauze jsme do druhého zápasu mírně obměnili sestavu a s chutí se pustili do soupeře. Celý zápas se nesl v duchu posledních dvou setů předchozího, na začátku vytvořený náskok jsme udrželi až do konce a celý zápas vyhráli po setech 25 – 18, 25 – 20, 25 – 16.

Za výpomoc patří velký dík klukům z „A“, bez kterých by jsme nebyli schopní zápas odehrát.

Sestava : Čába, Lukes, Koudy, Kuba, Standa, Jeny, Kamil, Jarda, Ivoš, Jenda, Karel.