Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Poslední kolo 1. liga kadetek : LA x Uherské Hradiště

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 5, průměr je 5.00)

V neděli 15. 4. 2018 jsme se v ranních hodinách vydali do Uherského Hradiště. Zde nás čekalo poslední kolo 1. ligy kadetek.

V prvním zápase se nám začátky setů nedařili. Kazili jsme podání,smeče i příjem. Tak nám soupeřky utekly o pár bodů. Postupně jsme dokázali strátu smazat a zápas jsme vyhráli 3:0 (14,12,14)

V druhém zápase se nám podařilo první dva sety vyhrát. V třetím setu jsme pokazili koncovku a prohráváme rozdílem dvou bodů. Museli jsme tedy hrát ještě jeden set. Ten jsme naštěstí vyhráli. 3:1 (18,21,-26,22)

Domů vezeme 6 bodů. a výhru 1. ligy kadetek. Díky této výhře jsme se dostali do bojů o extraligu.

Sestava: Míša Janků, Terka Jozová, Áďa Martincová, Nikča Kulhánková, Péťa Pavlasová, Míša Kantorová,Simča Hibigerová, Nelča Vinterová, Anet Chládková