mod_vvisit_counterTento měsíc24907
mod_vvisit_counterVše6934703

Poslední kolo KP juniorek: Lanškroun - Polička

(poč.hlasování 5, průměr je 5.00)

Dne 8.4.2018 v neděli jsme na domácí půdě odehrály poslední kolo krajského přeboru juniorek.

V prvním setu jsme s celkem jasným náskokem vyhrály 25:12. Druhý set skončil podobně, vyhrály jsme 25:14. Ve třetím setu jsme dělaly zbytečné chyby a nedařilo se nám přijmout první balón, čehož soupeřky využily a získaly jeden set se skórem 20:25. Čtvrtý set jsme se trochu sebraly, přestaly jsme dělat zbytečné chyby a vyhrály jsme ho s celkem jasným náskokem 25:7. První zápas tedy skončil 3:1.

Po krátké přestávce následoval druhý zápas, který byl o trochu rychlejší. První set jsme nastoupily plné sil a energie a porazily jsme holky 25:8. Druhý set skončil 25:16. Ve třetím setu soupeřky ještě trochu zabojovaly, ale my jsme jim za žádnou cenu nechtěly dát ani set a s výsledkem 25:18 jsme ukončily zápas a celou soutěž jsme uzavřely prvním místem v tabulce.

Chtěla bych poděkovat trenérovi, zapisovatelce a divákům, kteří nás přišli podpořit.

Sestava: Monča Žerníčková, Áďa Martincová, Anet Chládková, Nelča Vinterová, Alča Vacková, Simča Habigerová, Maky Pavlasová, Sabča Šilarová, Míša Jarošová, Mája Klabanová