mod_vvisit_counterTento měsíc21087
mod_vvisit_counterVše6930883

1. Liga kadetek: Lanškroun × Frýdlant nad Ostravicí

(poč.hlasování 4, průměr je 5.00)

V sobotu 10. 3. jsme se společně s oběma trenéry vydali odehrát další dva zápasy do Frýdlantu nad Ostravicí.

První set byl celkem vyrovnaný, ale podařilo se nám urvat koncovku. Další set jsme se snažily nahnat si nějaký náskok už od začátku, a tak jsme ho vyhrály. A jak se říká..pravidlo prvního setu. První zápas jsme vyhrály 3:0.

Do druhého zápasu jsme šly s tím, že ho vyhrajeme. První dva sety jsme vyhrály. Třetí set byly ale soupeřky více důrazné a my jsme si dostatečně nefandily, tak jsme set prohrály. Čtvrtý set jsme chtěly vyhrát, abychom neztratily ani bod, ale dost se podobal třetímu, takže jsme musely jít do tiebreaku. Ten byl opět velice vyrovnaný. V tomto setu se odehrála nemilá událost. Dvě hračky spadly doprostřed hřiště pro zákeřný balón a jedna z nich si bohužel poranila dva klouby na ruce. I přesto jsme poslední set dohrály. Skončil 21:19, a to se pátý, poslední set obvykle hraje jen do 15. Druhý zápas jsme nakonec vybojovaly 3:2.

I přes ne úplně nejlepší formu jsme dokázaly oba zápasy vyhrát.

Sestava: K. Chrobáková, T. Jozová, N. Minaschková, A. Zajíčková, M. Janků, N. Kulhánková, A. Chládková, A.Martincová, M. Janků, P. Pavlasová