mod_vvisit_counterTento měsíc22268
mod_vvisit_counterVše6932064

Kluci opět vybojovali druhé místo v Českém poháru

(poč.hlasování 6, průměr je 5.00)

O víkendu jsme hráli další zápasy ČP st.žáků - první osmička, tentokrát v Novém Jičíně. Týden před odjezdem jsme měli velké obavy jestli budeme mít vůbec 6 zdravých hráčů, ale nakonec se nemocní uzdravili, né úplně zdraví se léčili ještě v pátek na hotelu, došlo i k odvolání hráče z hor... Tímto moc děkujeme hráčům a rodičům, že k soutěži přistupují zodpovědně a nikdo nás nenechal na holičkách.
Prvním soupeřem byla ČZU Praha, která postoupila z druhé osmičky a zápas jsme vyhráli.
La : Praha 2:0 (18,10)
Druhým soupeřem byla Dukla Liberec a k naší velké radosti tentokrát kluci bojovali jako lvi a vyhráli zápas v tie-breaku.
La : Liberec 2:1 (23,-20,12)
Jako třetí nás čekali kluci z Beskyd a opět jsme zvítězili 2:0.
La : Beskydy 2:0 (19,18)
Do čtvrtého zápasu jsme nastoupili proti České Lípě a bylo tu naše čtvrté vítězství.
La : Č.Lípa 2:0 (17,24)
Naše sobotní nadšení jen umocnilo páté vítězství nad Příbramí.
La : Příbram 2:0 (12,14)

V neděli nás čekala Ostrava a N.Jičín. Věděli jsme, že když vyhrajeme nad Ostravou /a vždy jsme zatím vyhráli/, že si přivezeme první místo. Kluci měli od začátku setu navrch a vše vypadalo velmi nadějně. Jenomže za stavu 20:12 pro nás se stalo s klukama něco neuvěřitelného - vše bylo najednou špatně - příjem, nahrávka, smeč - jedna chyba střídala druhou. Set jsme s velkým vypětím nakonec vyhráli jen o 4 body. Druhý set už kluci hráli špatně od začátku a byla tu prohra opět 4 body. No a v tie-breaku se už kluci nezvedli.
La : Ostrava 1:2 (21,-21,-8)
Tato prohra s klukama asi pěkně zamávala, protože si jinak nedovedeme vysvětlit naši otřesnou hru s N.Jičínem, která nás nakonec stála to první místo, protože Ostrava prohrála set s Č.Lípou.
La : N.Jičín 1:2 (-23,19,-12)

V druhém turnaji první osmičky jsme se tedy opět umístili na krásném druhém místě /no ale když máte první místo na dosah, tak to mrzí/.
V celkovém počtu bodů jsme se ale dotáhli na Liberec a jsme s ním na průběžném prvním místě.