Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

1. liga kadetek : Lanškroun x Frýdlant nad Ostravicí

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 4, průměr je 5.00)

Jelikož jsme se v základní skupině 1. ligy umístily na prvním místě, dostaly jsme se do lepší skupiny. První zápas v této skupině jsme odehrály doma a soupeřkami se nám staly holky z Frýdlantu nad Ostravicí.

První zápas byl poměrně vyrovnaný. V prvním setu nám utekl začátek, dělaly jsme moc chyb, takže jsme to pak musely dohánět. Naštěstí jsme to zvládly a dokázaly tento set ještě vyhrát. Další sety jsme přestaly chybovat, to se nám vyplatilo a my vyhrály 3:0. (20,16,15)

V druhém zápase už jsme si pohlídaly začátek setů a pokusily jsme se utéct soupeřkám o pár bodů, abysme si mohly vyzkoušet různé herní kombinace. Tento zápas byl v naší režii, dařilo se se nám vše, na co jsme sáhly. Nakonec jsme vyhrály opět 3:0. (9,14,16)

Získaly jsme tedy 6 bodů a doufáme, že takhle budeme pokračovat.

Sestava : K. Chrobáková, P. Pavlasová, N. Minaschková, M. Janků, N. Kulhánková, N. Vinterová, M. Kantorová, A. Zajíčková, A. Chládková, T. Jozová