mod_vvisit_counterTento měsíc25098
mod_vvisit_counterVše6934894

Český pohár v Táboře - umístění opět na bramboře

(poč.hlasování 6, průměr je 5.00)

V pátek odpoledne jsme se vydali na dalekou cestu na 3. kolo Českého poháru kadetek a juniorek do Tábora.

Naším prvním soupeřem je tradičně Česká Třebová a tak tomu bylo i zde. Holky jsme vcelku hladce porazily 2 : 0 na sety a čekaly na zápas s extraligovým družstvem Španielka Řepy. První set jsme prohrály, ale ve druhém jsme zabraly a zvítězily po velkém boji 27 : 25. V tiebreaku jsme dělaly více chyb a podlehly 10 : 15. Ale dobrý jeden bod. Dalším soupeřem opět extraligový tým z Přerova. První set byl pod taktovkou soupeře, ale ve druhém se karta obrátila a my šly opět do tiebreaku, kde jsme statečně odolávaly a prohrály nejtěsnějším rozdílem 13 : 15. Ale jeden bod za zápas, který se v konečném zúčtování bude opět hodit. Posledním sobotním soupeřem byly holky ze Slavie H. Králové. V prvním setu jsme vcelku hladce zvítězily, ale jak už to bývá, další dva sety jsme zbytečně prohrály díky nesoustředěné hře a množstvím nevynucených chyb.

V neděli nás čekal Tatran Střešovice, kde jsme v prvním setu prohrály, druhý jsme se vzchopily a zvítězily a třetí opět prohrály. Zápasy s extraligovými soupeři byly jako na houpačce, ale vždy jsme z nich dokázaly vytěžit jeden důležitý bod, což se většině družstvům nepodařilo. V posledním zápase s domácím Táborem jsme vcelku hladce zvítězily 2 : 0 na sety a celkem získaly 13 bodů.

Dnes již potřetí krásné 4. místo, což pro většinu sportovců je nepopulární umístění. Pro nás je to super, protože před námi jsou pouze extraligová družstva. Doufám, že již nikdo nepochybuje o tom, že tu extraligu kadetek jsme si zasloužily a jen díky neférovému chování některých trenérů ji nehrajeme...

Sestava: K. Chrobáková, N. Kulhánková, T. Jozová, A. Chládková, M. Janků, N. Minaschková, P. Pavlasová, A. Martincová,  N. Vinterová (libero)

Celkové pořadí:  1. Přerov                             18 bodů