mod_vvisit_counterTento měsíc22111
mod_vvisit_counterVše6931907

V Českém poháru /východ/ kluci již podruhé první

(poč.hlasování 9, průměr je 5.00)

V sobotu 4.11. jsme odjeli na zápasy Českého poháru st.žáků - východní část - do Nového Jičína. Hned v úvodu nás čekala Ostrava a tak jsme věděli, že začátek bude hodně těžký.

Zápas byl celou dobu vyrovnaný. První set jsme prohráli rozdílem 2 bodů, druhý set kluci vyhráli - opět rozdílem 2 bodů. A tak jsme s Ostravou, tak jako minule hráli tie-break. Úspěšnější byl nakonec pro nás a to opět o 2 body.
Druhým soupeřem byl Nový Jičín A. Zápas byl opět hodně vyrovnaný a nakonec dopadl lépe pro naše kluky 2:0 - rozdíly dvou bodů se nás stále držely. Třetím soupeřem byli hráči z Beskyd a naši kluci si připsali třetí vítězství. Posledním sobotním soupeřem byl Zlín - první set jsme prohráli, druhý vyhráli a tak tu byl opět tie-break. Naši kluci v něm už vedli 8:1, ale po výměně stran došlo k neuvěřitelnému zvratu a kluci prohráli o 2 body.
V neděli nás čekalo Velké Meziříčí. První set kluci vyhráli, ale opět "jen" o 2 body a trenér byl s výkonem velmi nespokojen. Musel jim promluvit do duše a to tak, že to bylo slyšet až v druhé tělocvičně... Ale po této domluvě :-) už kluci zabrali a set vyhráli rozdílem 12 bodů. A jako poslední nás čekali kluci ze Svitav - zápas jsme vyhráli 2:0.
Celkově jsme ale i tento druhý turnaj vyhráli a jsme na prvním místě s nejvyšším možným počtem bodů. Tímto jsme si už před posledním turnajem východní části splnili náš cíl dostat se do první osmičky celé republiky /z naší skupiny postupují první čtyři družstva/.Bohužel v našem týmu došlo ke zranění. V neděli si v předposledním zápase při obětavém zákroku Jirka Jehlička zlomil ruku. Jirka asi dostane přezdívku Tomáš , protože v poslední době je víc zraněn než hraje. V dubnu, týden před Mistrovstvím republiky si polámal kůstky v nártu a teď /pouhých 14 dní po sundání sádry ze zlomeného prstu/ je od pondělí zasádrován znovu... Všichni přejeme brzké uzdravení.Také děkujeme našim fanouškům /rodičům/, kteří za námi přijeli až do N.Jičína a klukům celou sobotu fandili.La : Ostrava 2:1 (-23,24,13)
La : N.Jičín A 2:0 (25,23)
La : Beskydy 2:0 (14,15)
La : Zlín 1:2 (-19,22,-13)
La : V.Meziříčí 2:0 (24,13)
La : Svitavy 2:0 (14,11)celkové pořadí