mod_vvisit_counterTento měsíc21950
mod_vvisit_counterVše6931746

TJ Energetik Chvaletice vs VO TJ Lanškroun

(poč.hlasování 4, průměr je 5.00)

11. 2. 2017 jsme v 6:00 odjely na zápas proti TJ Energetik Chvaletice. Brzké vstávání nás nerozhodilo a v 9:00 jsme nastoupily do prvního zápasu. I přes krizovou situaci a chřipkové období jsme se snažily urvat 6 bodů.

První set byl pěkný boj a taky se vyplatil, výhra 26:24. Druhý set se nám opět dařilo, i když občas byla slabá chvíle na příjmu, ale my jsme soupeřkám nic nedaly zadarmo a tak jsme si připsaly další set s výhrou 25:21. V posledním setu jsme díky silnému útoku ukončily první zápas a to výhrou 25:17. Mezi zápasy nás čekala dlouhá pauza, jelikož jsme se střídaly s družstvem mužů.

Po řádné rozcvičce jsme nastoupily do druhého zápasu, který jsme nepodcenily a šly naplno od začátku. Bohužel i přes velký náskok na začátku setu jsme se nedokázaly ubránit první prohře 17:25. Samozřejmě jsme daly hlavy nahoru a s pořádnou bojovností se vrhly do druhého setu. Díky skvělému útoku na smeči a výborné bojovnosti v poli, přestože nebylo libero, jsme stav otočily na 1:1. Třetí set byl opět honička, navíc už občas docházely síly, ale Lanškroun se navzdává a připsaly jsme si další výherní set. Celý den jsme zakončily rychlou výhrou 25:12.

Chvaletice: Lanškroun 0:3 (-24, -22, -17)

Chvaletice- Lanškroun 1:3 (17,-17, -23, -12)

Sestava: Adéla Horáčková, Sabina Roubalová, Linda Leová, Eliška Jelínková, Petra Marková, Kateřina Rybaříková, Markéta Jelínková