VO TJ Lanškroun A - VK Choceň A

(poč.hlasování 2, průměr je 5.00)

VO TJ Lanškroun A - VK Choceň A 3:2 (26,-10,-14,22,5)

VO TJ Lanškroun A - VK Choceň A 3:1 (14,15,-14,16)

Neděle 5.2. nám přinesla dvě výhry, které nás posunuly v tabulce na třetí místo, hned za Choceň a vedoucí Dolní Újezd.

První set prvního zápasu jsme získaly velmi těsně. Nejprve jsme svou přesnou hrou uhrály velký náskok, poté ale začaly tlačit naopak soupeřky a rozhodovala až koncovka. Druhý a třetí set jsme kvůli velkému počtu chyb a nepřesné hře v poli prohrály. Musely jsme tedy vyhrát velmi vyrovnaný čtvrtý set, kde jsme opět v koncovce uhrály důležité balóny. Vítězství jsme získaly až v pátem rozhodujícím setu, poměrem míčů 15:5.

Druhý zápas byl o něco jednodušší- první dva sety se nám podařilo získat relativně hladce. Choceň ale vzdorovala ve třetím setu, kde se pokusila ještě situaci zvrátit a snížila poměr setů na 1:2. Poslední síly jsme věnovaly setu čtvrtému a ve druhém zápase zvítězily 3:1.

Sestava: Petra Marková, Veronika Zachařová, Katka Rybaříková, Linda Leová, Sabina Roubalová, Adéla Horáčková, Eliška Jelínková, Blanka Přibylová, Veronika Svatoňová