Ženy A v Letohradě

(poč.hlasování 6, průměr je 5.00)

Orel jednota Letohrad A - VO TJ Lanškroun A 3:1 (18,21,-19,21)

Orel jednota Letohrad A - VO TJ Lanškroun A 3:0 (23,19,18)

V sobotu 26.11. jsme odehrály utkání s ženami z Letohradu. Letohradské ženy byly od začátku plné odhodlání vyhrát, což se projevovalo po celou dobu utkání. V prvním setu jsme vytvořily o pár chyb více než soupeřky a do druhého setu šly s prohraným setem. O vítězi tohoto setu bylo rozhodnuto až v koncovce, ve které nás soupeřky přehrály. Třetí set jsme zabojovaly a díky bezchybné hře v poli a pár vítězným balónům na síti jsme snížily stav na 1:2 na sety. Na poslední set nám bohužel došly síly.

Druhá sada začala vyrovnaným setem, opět se však soupeřky radovaly z jeho získání. Bohužel ani druhý ani třetí set se nepodařilo vylepšit situaci. Letohradské ženy nás zahnaly především svou odhodlaností a bojovostí.

Sestava: Kristýna Míková, Katka Rybaříková, Sabina Roubalová, Linda Leová, Markéta Jelínková, Eliška Jelínková, Aneta Chrobáková, Petra Marková, Veronika Svatoňová