mod_vvisit_counterTento měsíc21885
mod_vvisit_counterVše6931681

Kerharticím vracíme dvě porážky z podzimu

(poč.hlasování 4, průměr je 5.00)

Sobotní zápas proti Kerharticím proběhl tentokrát v tělocvičně SZeŠ. Nastoupil proti nám soupeř z Kerhartic, který má zkušenosti z druhé ligy a kterému jsme měli po podzimu co vracet...

Soupiska našich borců: Manager Stanislav Musil, trenér Radek Janisch, Stanislav Musil, Filip Janisch, Vítězslav Šudák, Pavel Matějka, Dominik Joza, Ivo Polášek, Matěj Poláček, Lukáš Marek, Alois Koudelka a nejdůležitější, kapitán Michal Rybka.
Zápas začínal v 10:00. V prvním setu jsme byli o něco lepší, lépe jsme bránili i útočili, a po výborné taktice našeho guru Standy Musila, jsme dokázali soupeře porazit. Ve druhém setu nás však soupeř překvapil, zlepšil svoji hru, udělal si ve střední části setu náskok 8 bodů a bylo těžké něco s tím dělat. Po vystřídání jsme skóre ještě stáhli, ale nedokázali jsme otočit vývoj setu. Do třetího setu jsme se vrhli po hlavě a po urputných bojích na síti jsme soupeře udolal. Čtvrtý set ovšem znovu převládl tým Kerhartic a získali tak Timebreak. Ovšem za velikého potlesku a výborné atmosféry díky divákům jsme ve zkrácené hře nedali soupeři šanci, a zvítězili jsme 3:2. Po prvním utkání byla skoro hodinová pauza, začínalo se hrát ve 12:15. První set po přestávce jsme zvládli bravurně, a i přes hrací pauzu a složitým návratem na hřiště jsem soupeři nedali moc příležitostí k útoku nebo převratu ve skóre. Druhý set jsme soupeře nepustili k pořádnému útoku a skvělou obranou jsme znovu soupeře udolali. Příznivý vývoj druhého zápasu narušil až třetí set, kdy se soupeř probral, a po bojích nás nakonec udolal snížil tak na 2:1. Ovšem poté se probrali diváci, a za vítězného tleskání a bubnování jsme soupeře po nervní koncovce porazili a vyhráli jsme tak 3:1 na domácí půdě.