mod_vvisit_counterMinulý měsíc44134
mod_vvisit_counterVše6908302

Ženské béčko a první domácí zápasy

(poč.hlasování 4, průměr je 5.00)

Musím se přiznat, že po přečtení Kubovýho článku o dvou dalších vítězstvích chlapů a navíc s jeho básnickým talentem se mi do psaní příliš nechce. Ale nebyla by to nuda psát jen o vítězstvích? … Dobře vím, že nebyla :-):-).

Do prvního domácího zápasu s Litomyšlí jsme nastoupily s nadšením, první set byl jak na houpačce a my prohrály o dva míče. Pak jsme srovnaly na 1:1, ale ve třetím setu se nic nedařilo a zase jsme nechaly vyniknout soupeřky. Čtvrtý set jsme hrály jak o život a použily všechny možné prostředky. Místo čerpání tajmu jsme zkušeným úderem poslaly míč až k Lidlu, také Péťa Průcha sportovně povzbuzoval soupeřky tak intenzivně, že si špitaly, kdy už konečně odjede do ...(myslely jistě na oběd). Ale stejně ty dva body v koncovce zase chyběly a my prohrály 25:27. Druhý zápas se vyvíjel podobně, prostě houpačka jak vyšitá, i když pozor! Dostaly jsme se až do tie breaku a urvaly aspoň jeden bodík. Díky za něj a hurá na další zápasy :-).

Standovi, příp. ostatním pomocným silám v kuchyni děkujeme za výbornou kotletku a Kubovi za vínko :-).

Lanškroun – Litomyšl: 1:3, 2:3

Sestava: Macek, Andy, Hanka, Ivča P., Jana, Dáša, Eliška, Kikina