mod_vvisit_counterTento týden5833
mod_vvisit_counterMinulý týden9507
mod_vvisit_counterTento měsíc13419
mod_vvisit_counterVše6923215

3.kolo KP - turnaj nadstavby juniorů a kadetů - Lanškroun 3 vítězství bez ztráty setu !!

(poč.hlasování 7, průměr je 4.86)

Dne 15.3.2015 jsme pořádali 3.kolo nadstavbové soutěže juniorů a kadetů v Lanškrouně, tentokrát na SZEŠ. Ačkoliv oslabeni o Vojtu Tecla, který hájil barvy Sokola Česká Třebová II. ve finále Českého poháru starších žáků v Hradci Králové / nakonec úžasné celkové 2.místo v ČR za ČZU Praha / , podali jsme nejlepší výkon v sezoně a třikrát vyhráli bez ztráty jediného setu. Přitom soupeřem nám byla družstva z čela tabulky, junioři TJ SPARTAK Velké Meziříčí B, TJ Minerva Boskovice a kadeti TJ Svitavy. V prvním zápase se Spartakem Velké Meziříčí jsme měli v paměti poslední zápas, kde nás Velké Meziříčí smetlo 2 : 0.

Začátek byl opatrný a prohrávali jsme o pět bodů. Po tajmu, kdy jsme si řekli, že nemáme co ztratit a že musíme hrát naplno, jsme soupeře začali přehrávat a nakonec zvítězili poměrně hladce 25 : 21. Druhý set jsme nenechali nic náhodě a vyhráli 25 : 22. Povzbuzeni vítězstvím s družstvem na prvním místě, jsme se vrhli na námi doposud neporaženého soupeře TJ Minerva Boskovice. Soupeř sice vzdoroval, ale nakonec podlehl. První set jsme vyhráli 25 : 21. V druhém setu jsme přitlačili a soupeře deklasovali v poměru 25 : 13. Třetí utkání s kadety ze Svitav jsme se již uvolnili, což mělo za následek občasnou ztrátu koncentrace a pocit uspokojení. Přesto, po několika upozorněních trenéra, jsme si zápas pohlídali a vyhráli 2 : 0 / 18, 21 /. Sestava družstva : Dominik Stasiowski / smečař /, Dominik Joza / univerzál /, Martin Jílek / blokař /, Martin Škop / blokař /, Ivo Polášek / libero /, Matěj Poláček / smečař / a Jiří Johanides / nahravač /. Jako trenér musím družstvo pochválit za předvedený výkon. Mám - li vyzdvihnout jednotlivce, je to jednoznačně Dominik Stasiowski, který tentokrát jako smečař, měl téměř stoprocentní úspěšnost v útoku. Dále na pozici libera hrál výborně Ivo Polášek. V tabulce jsme se dotáhli bodově na prvního, TJ Spartak Velké Meziříčí. http://www.cvf.cz/souteze.php?action=skupina&id=6060 Jediné, co mě mrzí, je neúčast fanoušků včetně těch nejbližších. Jedinou omluvou mohou snad být jen stísněné prostory tělocvičny. Martin Joza, trenér