mod_vvisit_counterTento týden6408
mod_vvisit_counterMinulý týden9507
mod_vvisit_counterTento měsíc13994
mod_vvisit_counterVše6923790

Do nového roku vstoupí junioři Lanškrouna na druhém místě – zpráva po 6. kole KP juniorů a kadetů.

(poč.hlasování 6, průměr je 5.00)

Dne 7. 12. 2014 jsme sehráli dvě utkání krajského přeboru pardubického kraje juniorů a kadetů na domácí půdě v hale na Střelnici.

Uvítali jsme první a třetí družstvo tabulky VK Choceň a Tj Minerva Boskovice. ... Nejprve jsme nastoupili proti třetímu týmu z Chocně. Po dobrém výkonu jsme zvítězili 3:0 /17,24,18/. Přestávku vyplnil zápas Chocně a Boskovic, který skončil vítězně pro boskovické 1:3. ... Následoval náš důležitý zápas o první místo v tabulce s týmem juniorů Tj Minerva Boskovice. První set se nám vůbec nepovedl a prohráli jej 18:25 . Nechtěli jsme si udělat ostudu před fanoušky a tak jsme začali hrát bez chyb a odvážněji. Výsledek se dostavil a vyhráli jsme druhý i třetí set 25:17 a 25:18. Ve čtvrtém setu, kdy jsme měli velikou šanci zápas vyhrát, se zřejmě projevila únava části mužstva, která měla za sebou dvě náročná utkání 1. ligy juniorů v předchozím dnu. Čtvrtý set jsme prohráli 20:25 . V Tiebreaku se přidala nervozita , naše vlastní chyby a prohráli jsme 12:15. ... Po 6. kole jsme tedy zůstali na 2. místě tabulky, o jeden bod za Boskovicemi. . ... Zveme fanoušky na další kolo soutěže, které se bude hrát 18.1.2015 v Lanškrouně, společně s nejlepšími teamy z kraje Vysočina TJ Spartak Veké Meziříčí B a ŠSK Jihlava... Dominik a Martin Joza