mod_vvisit_counterTento měsíc20802
mod_vvisit_counterVše6930598

Ženy B KPI - Choceň

(poč.hlasování 2, průměr je 5.00)

V neděli jsme odehrály na domácí půdě další zápas soutěže. Tentokrát přijely soupeřky z Chocně. Do prvního setu jsme se vrhly jako vždy natěšené a po velké bitvě se nám ho podařilo vyhrát.

Druhý a třetí set jsme ale prohrály a na hřišti jsme bojovaly spíše každá se sebou než se soupeřem. Do čtvrtého setu jsme se ale kously a vyhrály. Tie-break už jsme si naštěstí pohlídaly a vyhrály. Po krátké pauze jsme nastoupily do druhého zápasu. První dva sety jsme vždy začínaly s velkou bodovou ztrátou a pořád musely dotahovat, což na pohodě a klídku v týmu nepřidá. I když se nám vždy podařilo ztrátu dotáhnou, chyběla nám koncová hráčka, která by si na sebe vzala tu zodpovědnost a ukončila set. Oba dva sety tedy skončily opět velmi nešťastně 25 : 27 !! Je to velká škoda, protože poslední dobou hrajeme velmi vyrovnané a pěkné  zápasy, ale bohužel na naší straně  končí prohrou a chybí tak málo. Třetí set už nebyl tak bojovný jak bychom potřebovaly a prohra byla tentokrát zasloužená. Ještě bych chtěla poděkovat Kristýně Fišerové, která odehrála výborně oba dva zápasy  a nedala na sobě znát žádnou trému. A když už jsem u těch děkovaček, tak samozřejmě dík Irčinko a Honzíku, bez vás by to prostě nešlo......

Sestava: Šebrlová, Pluhařová, Jehličková, Hájková, Marková, Fišerová, Křivková, Macháčková, Musilová, Váně.