mod_vvisit_counterTento měsíc21322
mod_vvisit_counterVše6931118

Ženy B KPI - LETOVICE

(poč.hlasování 4, průměr je 5.00)

V sobotu jsme se vydaly za novým týmem  soutěže do Letovic. Přivítala nás velká prostorná hala a velmi mladý tým hráček.

První set jsme trošku plavaly v prostoru a soupeřky nás překvapily rychlou hrou na síti. Dělaly jsme zbytečné chyby a moc se nám nedařilo  v poli, ani na síti. Nakonec se nám set podařil vyhrát 29:27. Druhý set byl v podobném duchu. Nemohly jsme se chytit a všechny jsme cítily, že to není to co umíme. Druný set jsme nakonec prohrály a pak už jsme se střídaly se soupeřkami až do tie-breaku, který jsme si pohlídaly a vyhrály. Čtvrtý set jsme měly nejslabší chvilku a prohrály z velkým bodovým rozdílem a tak vyhraný tie-break nám udělal opravdu radost.

Po delším odpočinku, kdy hráli soutěž muži, jsme se vrhly na druhý zápas. Trošku déle nám trvalo, než jsme rozhýbaly naše starý kosti, ale začaly jsme dobře. Soupeřky jsme přehrávaly a hru měly celé tři sety pod kontrolou. Pomohla nám i jedna změna v sestavě, kdy jsme  blokem odrovnaly jejich hlavní smečařku, která se s tím nedokázala vyrovnat. Jak jsem říkala už na začátku, soupeřky jsou mladý tým a tady zvítězila zkušenost.

Sestava: Šebrlová, Kolderová, Jehličková, Pluhařová, Křivková, Váně, Macháčková, Musilová.