mod_vvisit_counterTento měsíc22483
mod_vvisit_counterVše6932279

Turnaj starších žáků 10.3. 2013

(poč.hlasování 1, průměr je 5.00)

V neděli 10. 3. 2013 se konal turnaj starších žáků na domácí půdě.Turnaje se zůčastnili Svitavy, Litomyšl a Plotiště.

První zápas jsme odehráli proti nejslabšímu protihráči, Plotišti. Jako obvykle první zápas skončil fiaskem. Mezi našemi kluky panoval chaos. Možná to taky bylo způsobeno tím,  že nás hlavní nahravač se díky svému špatnému zdravotnímu stavu nemohl zůčastnit, nastoupil tedy náš druhý nahravač. Plotiště vyhrálo 2:0.

Druhý zápas jsme nastoupili proti Svitavám. Svitavy přijeli v oslabené sestavě, měli jsme tedy jedinečnou šanci je porazit. Ale na náš tým spadla pochmurná nálada z minulého zápasu. První zápas jsme prohráli 25:14. Druhý zápas se všichni trochu oklepali, ale na vyrovnání to přesto nestačilo, druhý set skončil 25:18.

V posledním zápase jsme se utkali proti nejlepšímu protihráči, Litomyšli. V prvním setě nás Litomyšl regulérně přehrála a snadno vyhrála první set 25:6. Druhý set byl náš nejlepší za celý turnaj, skončil 25:18. Opět to na vyrovnání nestačilo.

• Host (Josíf)

Permalink

Hoši hoši už by to chtělo bodovat. Koukám že v této skupině nemáte moc šancí samí dobří soupeři :)