mod_vvisit_counterMinulý měsíc197978
mod_vvisit_counterVše7168142

Český pohár žáků v Olomouci - 7. místo pro Lanškroun ?

(poč.hlasování 3, průměr je 5.00)

O víkendu 15.-16. 2. 2020 se naši žáci vypravili do Olomouce na předposlední finálové kolo Českého poháru.

Odjížděli jsme připraveni po týdenním každodenním tréninku s cílem udržet se v první osmičce a zajistit si dobrou pozici pro závěrečný finálový turnaj a možná i myslet na medaili.

Postupně jsme se utkali s týmy Nymburka, Olomouce, Ostravy, Proseku, Lvů Praha, Českých Budějovic a Znojma.

Začali jsme dobře a v prvním zápase jsme vrátili Nymburku prohru a vyhráli jsme 2:0.

Ve druhém zápase nás čekal těžký soupeř z Ostravy. První set to byla vyrovnaná bitva, kterou jsme však nakonec prohráli. Ve druhém setu jsme  přestali bojovat a z vítězství se radoval soupeř.  LA - Ostrava 0:2.

Třetí zápas se Znojmem jsme začali dobře a vyhráli jsme první set. V koncovce druhého setu jsme si vytvořili dokonce čtyřbodový náskok. Bohužel jsme nedokázali tuto výhodu využít  a set jsme prohráli ! Následně jsme prohráli i tiebreak. LA- Znojmo 1:2

Ještě jsme netušili, že tato prohra bude pro nás osudná !

Další zápas s nejlepším týmem soutěže z Olomouce jsme prohráli 0:2. To se však dalo čekat.

Druhý den, v neděli, nás čekal těžký soupeř Prosek Praha, který nás v podstatě ve dvou hráčích přehrál 0:2.

Nic nebylo ještě ztraceno. Před námi byli dva snadní soupeři LVI Praha a České Budějovice. Relativně snadní.

Bohužel přišla krize a se Lvi jsme prohráli 0:2.

V posledním zápase s Českými Budějovicemi jsme se ještě vzchopili a vyhráli 2:0.

Výsledek- stejný počet bodů jako České Budějovice, ale ti měli, opět jako na minulém turnaji, lepší poměr setů a dostali se před nás.

Skončili jsme na sedmém místě a sestupujeme  do druhé osmičky posledního turnaje v Hradci Králové.

Díky tomu jsme nyní průběžně sedmí a už asi lepší být v poháru nemůžeme.

Přitom stačilo tak málo, vyhrát jeden set, nejjlépe využít mečbolů se Znojmem a mohli jsme být celkově na čtvrtém místě !

Je však před námi ještě jeden vrchol sezóny- MČR žáků !

Kluci musí ještě zabrat, především začít více bojovat !!!