MISTROVSTVÍ MORAVY V BÍLOVCI

Pondělí, 16 Květen 2011 17:43 LENKA FILIPOVA Mladší žákyně - Zápasy Poč.zobr.: 1157
Tisk
(poč.hlasování 1, průměr je 5.00)

V sobotu 14.5. a v neděli 15.5. jsme se zůčastnili mistrovství Moravy pod vedením pana Tomišky a paní Chrobákové. Do Bílovce jsme dojeli kolem 9.hodiny ráno. Spolu s námi tam dorazilo dalších 11 týmů. Byli jsme rozděleni do dvou skupin.

My jsme byly ve skupině s Krnovem, Brnem junior (které nedorazilo, místo něho výběr z nějakých týmů - z LA Šárka Čírtková a Natálie Kořínková), Prostějovu, Bílovci a Frýdku Místku. První zápas jsme hrály s Prostějovem. První set jsme prohrály, ale co nám bylo nejvíc líto bylo, že jsme na ně měly a prohrály jsme jen o minimální počet bodů. Druhý set nám už tak nešel a tak jsme ho také prohrály. Trenéři o nás prohlásili, že jsme byly zbytečně vyjukaní. Další zápas se hrál s Bílovcem. I přes velkou snahu jsme ho ale stejně prohrály. Všechny další zápasy v sobotu jsme celkem s přehledem vyhrály a v žádném z nich se nešlo do tie- breaku. První den jsme tedy 2 zápasy prohrály, 3 vyhrály a ve skupině jsme skončily na pěkném třetím místě. Potom jsme šly na večeři a spát do domova dětí a mládeže v Bílovci. Ráno v 8 hodin jsme šly na snídani. Tam jsme se dozvěděly, že budeme hrát o 5- 8 místo. Hrály jsme proti Bedřichovu. V případě výhry bysme hrály o 5. místo. První set jsme ale kazily smeče a podání a tak jsme nakonec prohrály. Druhý set už byl lepší. Tolik jsme nekazily. A tak jsme druhý set docela s přehledem vyhrály. Šlo se do tie- breaku. I když jsme vyhrávaly a už se radovaly ze zápasu o 5. místo polevily jsme a soupeř nás přehrál. Bedřichov nad námi vyhrál 2:1 na sety. Pan trenér po zápase s Bedřichovem prohlásil, že se možná i někdy naučíme hrát volejbal. Zápas o 7. místo jsme hrály proti Frýdku Místku, který jsme už jednou porazily. Stalo se tak i podruhé a mi vyhrály 2:0 na sety. A TAK JSME NA KONEC SKONČILY NA PĚKNÉM 7. MÍSTĚ A ZÍSKALY MNOHO NOVÝCH ZKUŠENOSTÍ.

SESTAVA: Aneta Chrobáková (kapitán), Michaela Stará, Anna Nováková, Natálie Kořínková, Lenka Filipová, Šárka Čírtková, Adéla Horáčková, Linda Leová, Kateřina Hejlová, Nela Ambrozková, Eliška Jelínková

Výsledky ve skupině: VO TJ Lanškroun - PVK Prostějov  0:2 (22:25, 18:25), - Frýdek-Místek  2:0 (25:21, 25:10), - ŠSK Bílovec  0:2 (20:25, 13:25), - Krnov  2:0 (25:13, 25:13), "Výběr"  2:0 (25:14, 25:13)

Finále o 5.-8.místo: VO TJ Lanškroun - Bedřichov  1:2 (25:20, 20:25, 12:15), - Frýdek-Místek  2:0 (25:16, 25:10)