První vítězné zápasy KP mladší žákyně:-)

Neděle, 23 Září 2018 12:56 Barča a Verča Mladší žákyně - Zápasy Poč.zobr.: 974
Tisk
(poč.hlasování 6, průměr je 5.00)

Včera ráno 22.9. jsme se vydaly na KP mladších žákyň do ČT. Byly jsme v první skupině, takže konkurence byla velmi silná.

Hned první zápas jsme hrály s domácí Českou Třebovou poměrem 2:0. Druhý zápas jsme nastoupily proti Poličce. Byl to lehčí soupeř. Mohly jsme si tedy zkusit vbíhat a taky jsme vyhrály 2:0. Poslední soupeř Svitavy byl nejtěžší z této skupiny. V prvním setu jsme si držely podání, braly příjmy na nahravačku, smečovaly, prostě se nám dařilo. Ale v druhém setu už to bylo trochu horší. Kazily jsme příjmy, nevolaly na balony, které nám pak padaly mezi nás. Ale i přes tyto chyby jsme tento set dotáhly a zvítězily také 2:0. To znamenalo 1. místo v první skupině.