Úterý, 01 Prosinec 2015 17:49 Markéta Jelínková Ženy A - Zápasy Poč.zobr.: 1185
Tisk
(poč.hlasování 2, průměr je 5.00)

3:1 (-21,20,19,19)

2:3 (23,-26,-13,19,-14)

V sobotu 28. listopadu jsme odehráli poslední dvojzápas roku 2015 s TJ Sokol Pardubice o dosavadní první místo v tabulce.

První set jsme se se soupeřkami o body tahali, ale neuhráli jsme si koncovku a soupeřky se tak dostaly do vedení. Od druhého setu jsme trochu pozměnili sestavu a začali vytvářet méně chyb, což nám nakonec vyhrálo celý zápas, jenž tak skončil 3:1 pro nás.

Druhý zápas jsme začali lépe a první set vyhráli. Ovšem soupeřky se nevzdaly a sehrály s námi velmi vyrovnaný zápas, o čemž svědčí i nutnost pátého setu, v němž do poslední chvíle nebylo jasné kdo zvítězí. Bohužel se štěstí přiklonilo na stranu soupeřek a ty vyhráli 3:2. Ale celkově jsme si odnesly 4 body a o málo tak zvýšily náskok nad TJ Sokol Pardubice, takže vánoční pauzu strávíme na prvním místě.

Sestava: Drozdová Jana, Fišerová Kristýna, Hájková Hana, Jelínková Markéta,Jurečková Klára, Kristková Markéta, Roubalová Sabina, Rybová Andrea, Svatoňová Veronika, Šebrlová Hana