Dalším významným podporovatelem lanškrounského volejbalu mládeže je ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy.
A to formou projektu: Program Můj klub a Program B1 - podpora Pardubického kraje.

Muži "B" opět bez ztráty setu

Email Tisk PDF
(poč.hlasování 0, průměr je 0)

V sobotu jsme nastoupili opět pouze se šesti hráči proti volejbalistům Letohradu.

Stejně jako minulou sobotu jsme se v prvním setu ujali vedení a pestrou hrou v útoku, dobrou obranou a hrou v poli jsme unikali svým soupeřům ve skóre. Ve stejném duchu se odvíjel i set další, kdy se volejbalistům Letohradu podařilo dát pouze 16 bodů a set prohráli. Ani set třetí neměl jiný průběh a po padesáti minutách bylo dobojováno. Druhý zápas byl také jednoduchou záležitostí, kdy bylo k vidění i naše vedení 14:2 a poměrně snadně jsme opět zvítězili. Před dohrávkou ve Výprachticích jsme v aktuální tabulce na druhém místě.

Letohrad - Lanškroun "B" 0:3 a 0:3

Sestava: Kačerovský, Kuběnka., Janků, Dařílek R. Dařílek P., Špatenka