Kerhartice - Lanškroun

Pondělí, 13 Prosinec 2010 07:11 Lukáš Křepelka Muži - KPI - Zápasy Poč.zobr.: 1022
Tisk
(poč.hlasování 0, průměr je 0)

Trochu se zpožděním přinášíme komentář ze zápasů minulé soboty...

V sobotu 4.12. jsme se vydali do Ústí nad Orlicí porazit Kerhartice. Bohužel hned v prvním setu nás soupeř zaskočil dobrým příjmem a podáním. Soupeř si hned udělal veliký náskok a my už jsme jen dotahovali. První set skončil 25:20. Druhý set byl vyrovnaný, ale ke konci jsme začali dělat chyby a soupeř nás opět porazil 25:19. Třetí a poslední set jsme opět prohráli 25:19 díky našim chybám.

Po přestávce a po velké poradě jsme opět nastoupili s tím, že chceme vyhrát, ale bohužel se nám to zase nedařilo. Zápas probíhal podobně jako první. Aby toho nebylo málo tak se nám ve třetím setu zranil náš kapitán. Prohráli jsme 3:0 (25:22-25:15-25:23).

sestava:Janisch F., Pfeifer Jiří ml., Pfeifer Jakub, Havlena O., Valúšek M. Křepelka L., Rybka M.