Ženy B KPI - Dolní Újezd

Pondělí, 10 Prosinec 2012 09:50 Hana Šebrlová Ženy B - KPII - Zápasy Poč.zobr.: 1072
Tisk
(poč.hlasování 3, průměr je 5.00)

V sobotu jsme ukončily první půlku soutěže u soupeřek v Dolním Ujezdu. První zapas byl pro nás docela jednoduchý. Soupeřky hodně kazily podání a tak nám body naskakovaly skoro samy. Výhra 3 : 0 byla zasloužená  a  spokojené jsme se těšily na druhý zápas.

První set byl zcela v naši režii a s přehledem jsme vyhrály. Druhý jsme ale nedokázaly otočit jednu hráčku na podání, které se vyjímečně dařilo a velký bodový rozdíl jsme už nedokázaly stáhnout.  Třetí set byl velký boj, ale my byly trošku pod tlakem. Soupeřky přestaly chybovat a my  začaly. Prohrál se i třetí set, ale už jsme se dostávaly trošku do tempa. Čtvrtý a pátý set se nám podařilo vyhrát. Velkou bojovností a chutí zvítězit jsme si nakonec odvážely dvě cenné výhry. I díky téhle výhře končíme první půlku na krásném druhém místě v tabulce, z čehož máme všechny velkou radost. Výtečné jídlo na zdejší hokejové hale bylo krásnou tečkou a odměnou. A tak už mě jen zbývá Vám všem volejbalovým příznivcům popřát za všechny ženský z týmu "B" krásné, klidné a ničím nerušené vánoční svátky.

Sestava: Šebrlová, Hájková, Pluhařová, Váně, Marková, Musilová, Křivková, Kovářová